fbpx

Okulary korekcyjne Cartier

cartier3

Cartier – król jubilerów, jubiler królów. Charakterystyczna kreatywność, wyjątkowy styl i niepowtarzalne wzornictwo. Założona w 1847 roku firma Cartier jest nie tylko jedną z najbardziej uznanych marek w świecie biżuterii i zegarków, jest także odniesieniem do prawdziwego i ponadczasowego luksusu. Kluczem do sukcesu była niezwykła dbałość o detale, która zauważalna jest nie tylko przy produktach biżuteryjnych, czy zegarkach, ale również w branży optycznej. To precyzja, ręczne wykonanie oraz fenomenalna jakość materiałów, z których tworzone są okulary marki Cartier. Okulary korekcyjne tej firmy dostępne są w salonach Klank Optyk.

Oprawki, okulary Cartier w salonach Klank Optyk

Wyrobów opatrzonych logo Cartier nie można traktować jak zwykłych okularów. To ekskluzywna biżuteria będąca symbolem wysokiego statusu społecznego.  Cartier jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Do wykonania tych ponadczasowych i oryginalnych okularów Cartier używa białego, żółtego i różowego złota, niejednokrotnie zdobiąc je diamentami. Od ponad 30 lat Cartier tworzy wyjątkowe modele, które są świadectwem stylu i historii Cartier: Santos, Panthère de Cartier, Trinity de Cartier i wielu innych. Pytajcie o nie w salonach Klank Optyk!

Cartier – okulary korekcyjne damskie

Kierowany nieustannym dążeniem do doskonałości w projektowaniu, Cartier ma wyjątkową i godną pozazdroszczenia pozycję lidera i pioniera w swojej dziedzinie. Od samego początku Cartier jest niekwestionowanym liderem i najbardziej wyróżniającą się marką na rynku okularów luksusowych. Przez ponad 160 lat Cartier zdobił królowe oraz królów, gwiazdy estrady, czy celebrytów. I tak jest po dziś dzień, gdyż status tej marki jest niezmienny – to luksus i przepych.