fbpx

O Nas

Monika

Optyk Klank

Klank-Optyk to ciesząca się uznaniem bardzo wielu zadowolonych klientów sieć salonów optycznych proponujących produkty odznaczające się najwyższą jakością. Oferujemy Państwu m.in. oryginalne, markowe oprawy okularowe, pochodzące od najlepszych światowych projektantów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, a także nieustannie rozwijanym kompetencjom, jesteśmy w stanie zapewnić odwiedzającym nas klientom doskonałą jakość widzenia, a także najwyższy komfort noszenia okularów i soczewek kontaktowych. Jednocześnie dbamy o to, by w swoich nowych oprawkach, nie tylko czuli się oni dobrze, ale również wyglądali świetnie.

Zabiegając o pełną satysfakcję naszych klientów, przykładamy szczególną wagę do ich profesjonalnej obsługi. Wszyscy nasi pracownicy to specjaliści, posiadający nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale także mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i odznaczający się należytym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. Do swojej pracy podchodzą oni z wielką precyzją, co jest szczególnie istotne w przypadku szkieł progresywnych i cylindrycznych.

Zaangażowanie

Dzięki bardzo rozbudowanej i zróżnicowanej ofercie opraw okularowych, jesteśmy przekonani, że każdy jest w stanie odnaleźć pośród nich propozycje idealne dla siebie. Odpowiednio dobrane okulary, doskonale podkreślają indywidualny styl noszącej je osoby. Właściwy dobór asortymentu zawierającego propozycje zaprojektowane przez najlepszych designerów sprawia, że nasi klienci w swoich okularach, nie tylko czują się dobrze, ale również wyglądają bardzo modnie.

Oprócz propozycji renomowanych producentów, w naszej ofercie umieściliśmy także wiele modnych wzorów nieco mniej znanych marek. Dzięki temu znajdziecie tu Państwo bardzo wiele modeli nie tylko stylowych i doskonałych jakościowo, ale także niedrogich. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie szkła okularowe, które posiadają gwarancję oraz odpowiedni atest. Produkowane są one przez uznanych producentów, dzięki czemu możemy być pewni ich niezawodności i solidności. Maksymalna kompleksowość naszych usług sprawia, że klienci mogą w jednym miejscu zbadać wzrok, a następnie dobrać i zakupić idealne dla siebie okulary, bądź szkła kontaktowe.
Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w sprzedaży progresywnych szkieł okularowych co zapewnia nam wiodącą pozycję w regionie w tej dziedzinie. Dzięki wciąż rosnącemu doświadczeniu, pasji, szerokiej wiedzy i najwyższym kwalifikacjom naszych pracowników z satysfakcją odnotowujemy systematyczny wzrost stałych klientów. Ich okulary oraz zadowolenie są dla nas najlepszą reklamą.

Lokal 3
Nowoczesność

Nowoczesne Rozwiązania

Klank-Optyk od momentu powstania firmy nieustannie inwestuje w nowatorskie rozwiązania z branży optycznej oraz okulistycznej, a także w systematyczne poszerzanie specjalistycznej wiedzy. Pozwala nam to stale podnosić konkurencyjność naszych salonów. Działamy według planu ukierunkowanego na cel, jakim jest udostępnienie Polakom wyspecjalizowanych badań okulistycznych, diagnostyki, profilaktyki, a także leczenia nawet bardzo złożonych chorób układu wzrokowego.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytanie dotyczące naszej działalności, bądź oferty – na każde z nich chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

46720534_2089058824491229_4650697129067544576_n
IMG_2615
46482393_2089058711157907_3442548216254431232_o
46501218_2089058717824573_826410419953336320_o