fbpx

Okulary korekcyjne Tom Ford

Tom Ford – geniusz wśród projektantów. Nazwisko, które znają wszyscy zainteresowani modą. Człowiek, który w tym co robi zawsze dąży do perfekcji. Kiedy w 2005 roku podjął śmiałą decyzję i postanowił spełnić swoje marzenia tworząc markę pod własnym nazwiskiem, rozpoczął właśnie od okularów. Oprawki ze słynnym i subtelnym „T” jako logo noszą obecnie największe gwiazdy.

Tom Ford udowadnia, że okulary to bardzo istotny element mody, który może diametralnie zmienić nasz wygląd. Przede wszystkim są jedną z pierwszych rzeczy, które rzucają nam się w oczy, kiedy patrzymy na drugą osobę. Ważne więc, by podkreślały zarówno jej urodę, jak i styl. Okulary muszą być również najwyższej jakości, gdyż podkreślają nasz status społeczny i dodają elegancji naszym stylizacjom. Tom Ford zawsze podkreśla, że dobre ubranie daje człowiekowi siłę, ponieważ pokazuje nas jako ludzi zdecydowanych, pewnych swoich możliwości.  Jego ulubione powiedzenie „Bądź sobą, ale w swoim najlepszym wydaniu”, to najlepsze motto wszystkich jego kolekcji.

Tom Ford to okulary z najwyższej półki, zdecydowanie wyróżniające się stylem i jakością. Kierowane do osób, które cenią sobie niebanalne rozwiązania, nawiązujące do ikon współczesnej popkultury oraz dla osób świadomych swojego stylu, pragnień i wymagań. Tom Ford to klasyka w nowoczesnym wydaniu.

Okulary korekcyjne, oprawki Tom Ford. Historia marki

Masz po sławę Toma Forda rozpoczął się jeszcze w latach osiemdziesiątych XX wieku. Był on wieloletnim dyrektorem kreatywnym takich domów mody jak Gucci i Yves Saint Laurent. Następnie w 2005 postanowił powołać do życia własną markę pod szyldem TOM FORD. Ten znany projektant mody od zawsze słynął z wyjątkowego wyczucia stylu, a działanie pod własnym nazwiskiem sprawiło, że mógł on rozwinąć swoje kreatywne żagle, co poskutkowało wypłynięciem na pełne modowy wody. Tom Ford szybko wzbogacił swoje imperium o okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. Te użyteczne dodatki do codziennych stylizacji szybko zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Kolekcje marki wyróżniały się nie tylko wysoką jakością i eleganckim designem, ale także unikalnym stylem, który idealnie wpisywał się w wizję marki. Tom Ford był w stanie stworzyć okulary nie tylko korygujące wzrok, ale także stanowiły wyraz osobistego stylu i luksusu. Dziś oprawki TOM FORD to produkt ikoniczny i pożądany.

Okulary korekcyjne TOM FORD dostępne są wśród autoryzowanych dealerów na całym świecie, w tym oczywiście także w salonach Klank Optyk Kielce, jak i pozostałych placówkach rozlokowanych na terenie województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie zapewniamy wyjątkowe doświadczenia zakupowe, profesjonalne doradztwo i szeroki wybór produktów.

Opinie klientów salonów Klank Optyk na temat marki TOM FORD

Okulary korekcyjne TOM FORD wręcz emanują luksusem i doskonałym rzemiosłem. To synonim wyrafinowanej elegancji. Projekty tej marki odzwierciedlają ponadczasowy styl i wyrafinowanie, często cechując się płynnymi liniami, luksusowymi materiałami i subtelnie wyjątkowymi detalami. Nasi klienci szczególnie doceniają jakość wykonania, a z tego zadania doskonale wywiązuje się TOM FORD, który swoje okulary tworzy na bazie surowców premium zapewniających trwałość, komfort i doskonałe wykończenie.  TOM FORD to dbałość o każdy detal, dzięki czemu finalnie do naszych salonów trafiają produkty cechujące się doskonałą jakością.

TOM FORD to nie tylko użyteczne akcesorium poprawiające nasze widzenie, ale przede wszystkim istotny element modowy mający ogromny wpływ na nasz wygląd. Okulary to jeden z pierwszych elementów garderoby, jaki rzuca się w oczy. Dlatego warto zrobić wszystko, by te podkreślały nasze piękno, jak i wyrażały nasz styl oraz podejście do życia. TOM FORD to najwyższa jakość. Opinie klientów na temat tej marki są wyłącznie pozytywne. Okulary korekcyjne, a także przeciwsłoneczne dostępne są w salonach Klank Optyk.