fbpx

Okulary przeciwsłoneczne Tom Ford

Tom Ford – geniusz wśród projektantów. Nazwisko, które znają wszyscy zainteresowani modą. Człowiek, który w tym co robi zawsze dąży do perfekcji. Kiedy w 2005 roku podjął śmiałą decyzję i postanowił spełnić swoje marzenia tworząc markę pod własnym nazwiskiem, rozpoczął właśnie od okularów. Oprawki ze słynnym i subtelnym „T” jako logo noszą obecnie największe gwiazdy.

Tom Ford udowadnia, że okulary to bardzo istotny element mody, który może diametralnie zmienić nasz wygląd. Przede wszystkim są jedną z pierwszych rzeczy, które rzucają nam się w oczy, kiedy patrzymy na drugą osobę. Ważne więc, by podkreślały zarówno jej urodę, jak i styl. Okulary muszą być również najwyższej jakości, gdyż podkreślają nasz status społeczny i dodają elegancji naszym stylizacjom. Tom Ford zawsze podkreśla, że dobre ubranie daje człowiekowi siłę, ponieważ pokazuje nas jako ludzi zdecydowanych, pewnych swoich możliwości.  Jego ulubione powiedzenie „Bądź sobą, ale w swoim najlepszym wydaniu”, to najlepsze motto wszystkich jego kolekcji.

Tom Ford to okulary z najwyższej półki, zdecydowanie wyróżniające się stylem i jakością. Kierowane do osób, które cenią sobie niebanalne rozwiązania, nawiązujące do ikon współczesnej popkultury oraz dla osób świadomych swojego stylu, pragnień i wymagań. Tom Ford to klasyka w nowoczesnym wydaniu.