fbpx

Okulary korekcyjne Masunaga

„Produkujemy doskonałe okulary. Chcemy osiągnąć zysk, jeśli możemy, ale nie zawahamy się ponieść straty. Zawsze myślimy o produkcji doskonałych opraw”. To hasło jest podstawą kodeksu postępowania pracowników Masunaga, mimo upływu ponad 100 lat od powstania marki. Codziennie każdy pracownik przechodząc do hal produkcyjnych, widzi ten napis nad wejściem, aby zawsze pamiętać o dewizie marki. Sięgając po oprawy Masunaga należy pamiętać, że to okulary o najwyższej precyzji wykonania, wyprodukowane z doskonałych jakościowo materiałów. Nie można się spodziewać niczego innego od produktów wykonanych w Kraju Kwitnącej Wiśni. Japończycy od dawien dawna słyną z rzemieślniczego podejścia do produkcji a Masunaga jest tego najlepszym przykładem.

Klank Optyk Kielce prezentuje firmę MASUNAGA

W salonach Klank Optyk nasi klienci mogą liczyć na szeroką paletę możliwości. Wśród nich znajduje się także uznana na całym świecie marka Masunaga. To renomowana japońska forma zajmująca się produkcją okularów, założona w 1905 roku. Posiadając ponadstuletnie doświadczenie, marka może pochwalić się bogatą tradycją w tworzeniu wysokiej jakości oprawek korekcyjnych i nie tylko. Omawiane przedsiębiorstwo cechuje wysokiej klasy japońskie rzemiosło. Masunaga słynie z wyjątkowej pieczołowitości i przykładania szczególnej wagi do detali. Okulary marki są starannie ręcznie wykonane przez wykwalifikowanych rzemieślników w prefekturze Fukui w Japonii, a więc w miejscu z bogatą i długą historią.

Dlaczego warto zdecydować się na okulary korekcyjne Masunaga? Ponieważ te wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Producent starannie dobiera najlepsze acetaty i stopy metali, aby zapewnić trwałość, komfort i luksusowe odczucie. Cechą ich produktów jest też ponadczasowy design. Okulary Masunaga łączą w sobie elegancję i wyrafinowanie. Marka skupia się na czystych liniach, klasycznych kształtach i minimalistycznych oprawkach, tworząc okulary, które pozostają stylowe i aktualne przez długi czas.

Okulary korekcyjne, oprawki Masunaga to dbałość o detale

Masunaga przykłada wielką wagę do każdego detalu, zapewniając precyzję i jakość swoich okularów. Od subtelnych zdobień po wymyślne grawerunki, okulary marki prezentują wyrafinowane rzemiosło i dopracowane wykończenie. Dodając do siebie pieczołowitość, rzemieślniczą dokładność oraz innowacyjność, otrzymujemy efekty światowej klasy. Jej okulary są cenione na całym świecie za doskonałe rzemiosło i wspaniałą modową estetykę, przyciągając klientów z różnych stron globu. Choć Masunaga czerpie z tradycji, to jednak otwiera się na innowacje i wykorzystuje nowoczesne technologie w produkcji okularów. Marka łączy tradycyjne japońskie rzemiosło z zaawansowanymi technikami, aby zapewnić precyzję, komfort i optymalną korekcję wzroku. Efektem takiego podejścia są liczne współprace z wybitnymi projektantami i markami modowymi. Dzięki temu do dyspozycji klientów są także specjalne kolekcje limitowane pełne ekskluzywnych i bardzo pożądanych modeli.

Na podsumowanie trzeba zaznaczyć, że zaangażowanie Masunaga w jakość, rzemiosło i ponadczasowy design pozwoliło marce na ustanowienie trwałego dziedzictwa w branży okularowej. Okulary marki nie są tylko modowym dodatkiem, ale również długoterminową inwestycją zarówno w styl, jak i korekcję wzroku. Warto się o tym przekonać na własne oczy. Zapraszamy do salonów Klank Optyk, gdzie do Waszej dyspozycji są okulary korekcyjne Masunaga.