fbpx

Okulary korekcyjne Ana Hickmann

Jeśli poszukujemy kolekcji okularów z klasą oraz dla nowoczesnych Pań, marka Ana Hickmann z pewnością trafi w nasze gusta! Zwłaszcza że to okulary nacechowane minimalizmem z ogromną dozą nietuzinkowości. Duży wybór tych oprawek dostępny jest w salonach Klank Optyk. Okulary korekcyjne Ana Hickmann to autorskie przedsięwzięcie… Any Hickmann we własnej osobie. To prezenterka telewizyjna, modelka i bizneswoman prężnie działająca na brazylijskim rynku. Jej projekty cechują elegancja, niebanalność oraz nowoczesność. Przekonajcie się o tym naocznie w salonach Klank Optyk.

Ana Hickmann oprawki – okulary korekcyjne

To oprawki cieszące się wśród naszych klientek bardzo dużym zainteresowaniem. Nie bez przyczyny. Ana Hickmann robi wrażenie między innymi za sprawą swojej jakości wykonania, a także estetyki. Można się wręcz pokusić o stwierdzenie, że każda z tych opraw to odzwierciedlenie kobiecego piękna oraz luksusu. Ogromną wagę przykłada się tutaj do geometrii i kształtów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że marka Ana Hickmann często charakteryzuje się cienkimi metalowymi oprawkami. Wyglądają na bardzo lekkie i delikatne, ale w rzeczywistości są one niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Nasze klientki często zwracają uwagę na charakterystycznie profilowane zauszniki, które są istną wisienką na torcie każdej realizacji wychodzącej spod ręki Any Hickmann.

Okulary korekcyjne Ana Hickmann – opinie klientów

Częstym wyborem klientek salonów Klank Optyk są właśnie okulary korekcyjne Ana Hickmann. Cieszą się one dużą popularnością, dlatego na bieżąco zaopatrujemy się w nowe kolekcje tej znanej marki. Popularność nie dziwi, zwłaszcza że marka budowała swoją pozycję w branży optycznej od 2002 roku. Teraz okulary korekcyjne Ana Hickmann i jej dzieła podbijają świat Fashon.

Była modelka znakomicie odnalazła się w roli współtwórcy trendów mody. W mgnieniu oka podbiła świat ze swoimi pomysłami i produktami o bezbłędnej jakości. Teraz określenie Ana Hickmann to już nie tylko imię i nazwisko gwiazdy światowych wybiegów, ale i nazwa marki tworzącej serię odzieżową, biżuterię oraz oprawki do okularów. Samo to, że Ana Hickmann zdecydowała się na projektowanie do okularów, jest dla naszego optycznego świata potwierdzeniem jak ważnym elementem naszego wyglądu, naszej dyspozycji stały się okulary.

Materiały wysokiej jakości oraz szczegóły, o które zadbała projektantka powodują, iż kolekcja stała się wyjątkowa. Bo która z Nas nie chciałaby  się poczuć WYJĄTKOWO.