fbpx

Okulary korekcyjne Persol

Persol 2

Okulary powstają w tradycyjnej fabryce Persol w Lauriano niedaleko Turynu – zachowanie produkcji w oryginalnej fabryce Persol pozwoliło na połączenie nowoczesnych technologicznych rozwiązań z tradycyjnym rękodziełem optycznym. Czas produkcji oprawy Persol jest prawie dwa razy dłuższy niż produkcja standardowej oprawy z acetatu. Wynika to ze skomplikowanego procesu umieszczania systemu Meflecto i strzały – unikalnych symboli marki, którychch montaż wymaga pracy ludzkich rąk. Persol to prawdziwe okulary hand made, prawie 1/3 etapów produkcji wymaga pracy ludzkich rąk!

Okulary korekcyjne oprawki Persol. Bogata historia marki

Prezentujemy Państwu okulary korekcyjne marki Persol, które charakteryzują się wieloletnim przywiązaniem do kunsztu włoskiego rzemiosła jednocześnie reprezentując sobą ponadczasową elegancję. Persol zostało założone w 1917 roku przez Giuseppe Rattiego, włoskiego fotografa i przedsiębiorcę. Nazwa pochodzi od słów „per il sole”, co w języku włoskim oznacza „dla słońca”. To hasło jest odzwierciedleniem pierwotnego skupienia marki na tworzeniu okularów przeciwsłonecznych dla pilotów i kierowców sportowych. Oczywiście dziś równie popularne wśród amatorów Persol są oprawki korekcyjne. Nowoczesne podejście, ponadczasowy design, a także przywiązanie do tradycji sprawiają, że okulary korekcyjne Persol dla kobiet i mężczyzn są pożądanym produktem na rynku.

Persol w salonach Klank Optyk. Opinie klientów

Już na samym początku Persol wyróżniał się innowacyjnym podejściem i nowatorstwem do swoich produktów. Owocem wieloletnich działań jest między innymi system Meflecto, który zapewnia lepszy komfort i dopasowanie poprzez umożliwienie zgięcia zauszników do kształtu twarzy noszącego. Ten aspekt bardzo często jest podkreślany przez klientów naszych salonów. Goście Klank Optyk wskazują, że oprawki marki Persol charakteryzują się także niezwykle wysokim komfortem użytkowania.

Oczywiście aspekt techniczny to niejedyny atut oprawek korekcyjnych wychodzących spod rąk pracowników tej firmy, gdyż Persol przykłada ogromną wagę również do ponadczasowego designu oraz dbałości o detale. Marka łączy klasyczne elementy z nowoczesnymi wpływami, tworząc oprawki, które emanują elegancją i finezją. Okulary Persol często charakteryzują się prostymi liniami, ikonicznymi zawiasami w kształcie strzałki oraz subtelnie umieszczonymi logo. Wszystko to wykonywane jest na bazie materiałów najwyższej jakości. Producenci starannie dobierają najlepsze surowce tak, by zapewnić trwałość, komfort i doskonałą klarowność wizualną. Staranność w wykonaniu i dbałość o detale przyczyniają się do wyjątkowej jakości okularów Persol. Obok tych oprawek nie sposób przejść obojętnie!

Persol Okulary korekcyjne męskie i damskie w Klank Optyk

Zapraszamy do salonów Klank Optyk, gdzie do Waszej dyspozycji jest pełna gama okularów korekcyjnych marki Persol. Na miejscu czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który przeprowadzi niezbędne badania oraz ułatwi dobór oprawek. Wybór jest ogromny, ponieważ Persol pasuje do różnych kształtów twarzy i indywidualnych preferencji użytkujących. Na miejscu z największą przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.