fbpx

Okulary przeciwsłoneczne Celine

Celine logo

Ekskluzywne, luksusowe, wykwintne – tak w największym skrócie można opisać okulary przeciwsłoneczne Celine, które od lat cieszą się ogromną popularnością także na polskim rynku. Tę markę cechują finezja, dalekosiężna wizja oraz inspiracja najlepszymi wzorcami.

Celine z pewnością oddają ducha współczesnych kobiet i dlatego tak często wybierane są przez celebrytki z całego świata. Znajdziemy tu modele vintage wyróżniające się ponadczasową elegancją, a także okulary typu „oversize”, obok których nie można przejść obojętnie. Okulary przeciwsłoneczne Celine, które bezsprzecznie można określić mianem perełek mody okularowej, dostępne są w salonach Klank Optyk. Zapraszamy na spotkanie z naszymi stylistami!

Celine – oczywisty wybór celebrytów

Wśród fanek Celine nie brakuje znanych postaci, które swoimi wyborami jedynie potwierdzały swoje umiłowanie do tej marki. Koniecznie trzeba wymienić Irinę Shayk, która uwielbiała Celine, a zwłaszcza model Tilda. Oczywiście nie rozstawała się również z oprawkami oznaczonymi symbolem CL 41732/S. Warto dodać, że ambasadorką marki była przed kilkoma laty Joan Didion. Amerykańska dziennikarka, eseistka, powieściopisarka i scenarzystka reklamowała swoją twarzą okulary przeciwsłoneczne Celine. Nie należy zapominać także o Mirandzie Kerr, która upodobała sobie Celine „Audrey”, czyli okulary przeciwsłoneczne zainspirowane tymi noszonymi przez  Audrey Hepburn w filmie „Śniadanie u Tiffaniego”.

Marka Celine cieszy się nieposzlakowaną opinią również wśród klientek salonów Klank Optyk. Cenią sobie w nich między innymi trwałość, wysoką jakość wykonania, estetykę, jak też indywidualny styl. O ten look zadbał Michael Kors, który w 1997 roku objął stanowisko dyrektora kreatywnego marki.

Celine – okulary przeciwsłoneczne dla każdego

Często mówi się, że moda to sztuka kompromisów i tak jest w przypadku Celine, która na swój specyficzny sposób łączy ten świat okularowych współczesnych trendów z poszanowaniem jej historycznych aspektów. To sprawia, że ta marka z ogromną łatwością trafia do serc silnych i nowoczesnych kobiet. Oczywiście Celine to także wspaniałe okulary przeciwsłoneczne w konwencji „oversizowej” okraszone niesamowitymi barwami będącymi kwintesencją różnorodności.

Celine po prostu zachwyca! Właścicielki doceniają w nich doskonały desing wyrażający ich charakter oraz życiowe zdecydowanie. Nie brakuje tutaj również solidnego wykonania, precyzji i kunsztu. To wszystko sprawia, że okulary przeciwsłoneczne Celine to „Must Have” dla każdej z nas! Dlatego na udane zakupy zapraszamy do salonów Klank Optyk, gdzie czekają doświadczeni styliści, którzy pomogą nam w naszych modowych wyborach.

Wisienka na torcie każdej stylizacji

Marka Celine powstała we Francji w 1945 roku. Wszystko zaczęło się od… obuwia dla dzieci w klasie premium szytych na miarę przez rodzinną firmę. Z biegiem czasu asortymentu zaczęło przybywać i w końcu położono nacisk na szeroko pojętą modę damską. Obuwie dla pań, perfumy, rękawiczki, paski, torebki. Finalnie przyszedł czas także na okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, przez które przemawia luksus, wysoki komfort noszenia i klasa. Okulary Celine to wspaniałe dodatki do codziennych stylizacji. Z jednej strony cechuje je delikatność, z drugiej natomiast nie można im odmówić solidności oraz trwałości w codziennym użytkowaniu.

Marka Celine obrała drogę do władzy absolutnej nad kobiecymi sercami na całym świecie, gdy doszło do zmiany właściciela. W 1997 roku marka stała się częścią LVMH.