Nosisz okulary korekcyjne? Przeszkadza Ci czasem silne słońce? A może męczy Cię częsta zmiana okularów korekcyjnych na przeciwsłoneczne? Mamy dla Ciebie coś naprawdę fajnego 🙂

Światło jest niezbędne dla naszego wzroku oraz dobrego samopoczucia. Niestety, część promieniowania jest szkodliwa dla wzroku, ponieważ może być czynnikiem przyczyniającym się do chorób oczu, takich jak zaćma czy zwyrodnienie plamki żółtej. Technologia Transitions blokuje 100% promieni świetlnych UVA i UVB oraz chroni przed nadmiernym promieniowaniem niebieskofioletowym, które emitowane jest przez źródła światła w pomieszczeniach, a na zewnątrz – przez słońce. Dzięki szkłom Transitions masz pewność, że Twój wzrok chroniony jest przez cały czas.

Transitions GEN 8 to pierwsze lekkie, inteligentne szkła fotochromowe z innowacyjną technologią, która podnosi wydajność reagowania na promieniowanie UV, oferując optymalne widzenie, komfort
i ochronę przez cały dzień.

Soczewki Transytions 8 generacji są idealnie przyciemnione na zewnątrz i precyzyjnie przejrzyste wewnątrz pomieszczeń. Wyróżnia je szybkość reagowania i długotrwała skuteczność bez uszczerbku dla ochrony i jakości wzroku.

Szkła Transitions Signature GEN 8 są dostępne w 3 kultowych kolorach (brązowym, szarym i szarozielonym) oraz w 4 żywych kolorach Style (grafitowym, fioletowym, bursztynowym i zielonym), dedykowanych dla młodych, bardziej odważnych użytkowników.

W naszych salonach możesz wybierać soczewki z technologią Transitions 8 GEN  spośród szerokiej gamy kolorów i dopasować je do ulubionej oprawy.

Serdecznie zapraszamy do salonów KLANK OPTYK!