To często zadawane pytanie. W związku z tym, że sezon wakacyjny w pełni, postanowiliśmy rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości

Co daje polaryzacja w okularach przeciwsłonecznych?

Tradycyjne okulary przeciwsłoneczne zabezpieczają oczy przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie chronią jednak przed oślepiającymi odbiciami światła, które powstają na przykład na powierzchni wody, mokrej nawierzchni, szybie samochodowej, czy śniegu. Te niedogodności mogą być eliminowane dzięki wykorzystaniu zjawiska polaryzacji światła. Soczewki z wbudowanym filtrem polaryzacyjnym blokują niepożądane refleksy i odbicia światła od gładkich powierzchni.

Zatem mamy dla Was idealne rozwiązanie, które dedykowane jest każdemu, kto dużo czasu przebywa na świeżym powietrzu, w otoczeniu gór, czy jezior. Niezależnie od miejsca wakacyjnego odpoczynku, okulary z soczewkami polaryzacyjnymi zapewnią idealny komfort widzenia.

Tym razem prezentujemy zestawienie czterech męskich propozycji, które warto uwzględnić w swoich poszukiwaniach. Gucci, Prada, Tom Ford i Porsche Design to przykład modeli, które w swoich oprawach montują soczewki polaryzacyjne.

Zdjęcia zostały zrobione w salonie optycznym KLANK OPTYK przy al. Popiełuszki 56 w Kielcach. Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin salonu i przymierzenia zaprezentowanych modeli.

Polecamy również: Żaneta Kosmala Fotograf Kielce. Sesja noworodkowa, sesja ciążowa