W marcu bohaterem naszej cyklicznej promocji „Miesiąc z marką” jest William Morris. To dobra okazja, by nieco bliżej przyjrzeć się temu brytyjskiemu producentowi. Od czego należy zacząć?

Przede wszystkim od tego, że Brytyjczycy w swoich stylizacjach zawsze kierują się stonowaną elegancją. Ale już przy wyborze dodatków popuszczają wodze fantazji. Doskonałym tego przykładem jest właśnie marka William Morris, która od 1996 roku konsekwentnie projektuje kolekcje silnie związane z brytyjskim stylem.

William Morris to oryginalność i awangarda, połączona z klasą godną angielskiego gentlemana. Co roku powstają kolekcje konserwatywnie różne, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wyróżniają się ponadprzeciętnym kształtem i wyjątkową gamą kolorów.

Jedno możecie być pewni – zapoznając się z kolekcją William Morris, z całą pewnością rozpoznacie, że to styl zaprojektowany w Wielkiej Brytanii.

Zachęcamy do obejrzenia okularów William Morris na naszej stronie internetowej. Okulary dostępne są oczywiście także w naszych salonach KLANK OPTYK, które znajdują się na terenie województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy!

Robert William Morris – projektant mody i właściciel marki