Jak sobie poradzić z zaparowanymi soczewkami okularowymi?

My okularnicy doskonale wiemy, jak to jest, kiedy nasze okulary zaczynają nam parować? W tym szczególnym dla nas czasie pandemii przy ciągłym noszeniu maseczek i innych środków ochrony borykamy się z zaparowywaniem naszych okularów. Nawet najmłodsi użytkownicy podczas tego wyjątkowego stanu borykają się z tą trudną sytuacją.

Tymczasem nadchodzi okres jesienno-zimowy, gdzie matka natura dodatkowo nie będzie nam sprzyjać. Ciepło-zimno, zimno-ciepło… i tak aż do wiosny!

Przy różnicy temperatur, podczas na przykład wchodzenia z zimnego do ciepłego pomieszczenia, podczas uprawiania sportu, spożywania ciepłych posiłków, bądź picia gorących napoi, na soczewkach zaczyna osadzać się para. Ta oczywiście powoduje duży dyskomfort i nikt raczej tego nie lubi.

Mamy na to rozwiązanie! To soczewki z powłoką OPTIFOG. W zamian otrzymujemy soczewki odporne na zaparowania w ekstremalnych warunkach. Tym samym zyskujemy przejrzyste widzenie zapewniające optymalną ostrość widzenia, a przy okazji soczewki z powłoką OPTIFOG są bardziej odporne na zarysowania. Jeśli decydujemy się na takie rozwiązanie, otrzymujemy także obustronną ochronę przed UV.
Korzyści nasuwają się same?

Więcej informacji otrzymacie drodzy użytkownicy okularów w naszych salonach. Żeby apetyt rósł w miarę jedzenia! Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który w prosty sposób wyjaśni, jak sobie poradzić z zaparowanymi soczewkami.