fbpx

Okulary korekcyjne Tous

tous

Tous jest hiszpańską marką tworzącą produkty z charakterystycznym motywem misia. Marka zaczynała od produkcji biżuterii, dlatego do tej pory produkty Tous charakteryzują się jubilerskimi ozdobami. Najbardziej rozpoznawanym motywem każdej kolekcji jest miś, który wykonywany jest ręcznie z dbałością o każdy detal. Oprócz uroczego wyglądu, stał się on międzynarodowym symbolem łagodności i miłości. „W czasie jednej z moich podróży zobaczyłam misia w oknie wystawowym i pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć biżuterię w jego kształcie. Wszystkim kojarzy się on z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa. Taka biżuteria byłaby zabawna, magiczna i całkiem elegancka. Biżuteria związana jest z najważniejszymi chwilami życia każdego z nas” – wspomina Rosa Tous, obecna właścicielka marki. Motyw misia pojawia się również w kolekcjach okularowych, zarówno korekcyjnych jak i słonecznych.

Okulary korekcyjne Tous w Klank Optyk

Tous to renomowana marka, która wychodzi poza ramy produkcji biżuterii. Firma od lat poszerza swoje horyzonty między innymi za sprawą okularów korekcyjnych. Ich kolekcja jest odzwierciedleniem hołdu ku rzemiosłu, ale i innowacyjności. To unikalny design, z którego Tous jest znany. Marka powstała w 1920 roku z inicjatywy Salvadora Tousa i jego żony Teresy Ponsy. To, co zaczęło się od niewielkiego warsztatu naprawy zegarków w Manresie w Hiszpanii, ewoluowało w międzynarodową markę pełną przepychu i luksusu.

Dziedzictwo okularów Tous

Ta hiszpańska marka wkroczyła do branży okularowej nie bez powodu. Celem było zaoferowanie szerokiego wyboru stylowych oprawek najwyższej jakości. Inspirując się dziedzictwem biżuterii i pozostałych akcesoriów, okularowa odsłona Tous łączy w sobie elementy elegancji, kreatywności i dbałości o szczegóły. Okulary korekcyjne Tous są zaprojektowane tak, aby zapewniać zarówno poprawne widzenie, jak i modny styl. Kolekcja obejmuje różne kształty oprawek, w tym klasyczne i nowoczesne wzory. Wszystko po to, by dopasować się do różnych preferencji wyznawanych przez klientów. Produkty wychodzące spod sprawnych rąk pracowników Tous wieńczone są charakterystycznymi elementami, jak na przykład słynnym i kultowym już motywem misia lub innymi unikalnymi zdobieniami ramek okularów. Tous jest marką przykładającą ogromną wagę do aspektów modowych, zaś w ich realizacjach nie może zabraknąć unikalnego stylu oraz artystycznego designu. Nadają się zarówno na formalne okazje, jak również na co dzień.

Okulary korekcyjne Tous: Opinie klientów Klank Optyk Kielce oraz pozostałych salonów

Tous kładzie duży nacisk na wykorzystywanie w produkcji wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są one nie tylko wytrzymałe, ale i wygodne. Ten fakt doceniają klienci salonów Klank Optyk, dlatego ich opinie na temat okularów korekcyjnych Tous są pozytywne. Tous oferuje rozwiązania modowe dla różnych gustów i okazji. Bez względu na to, czy szukasz wyrafinowanego i ponadczasowego wyglądu, czy odważnego i modowego akcentu, kolekcja okularów marki Tous dostarcza opcji, które odpowiadają różnorodnym preferencjom. Ramki Tous zostały zaprojektowane tak, aby doskonale komponowały się z różnymi stylizacjami i podkreślały twój indywidualny styl. Po więcej informacji zapraszamy do salonów Klank Optyk, gdzie czekają na Państwa nasi doświadczeni i wysoko wykwalifikowani pracownicy. Przeprowadzą oni wszelkie niezbędne badania, a także pomogą dobrać najlepsze oprawki.