fbpx

Okulary przeciwsłoneczne Furla

W kolekcji okularów przeciwsłonecznych Furli dominują nieprzeciętne połączenia kolorów i wzorów. Marka proponuje swoim klientkom kunsztowne okulary o jak najwyższej jakości. Wszystkie soczewki wyposażone są w filtr UV 400, który chroni nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

FURLA – OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Witamy wszystkich serdecznie w świecie stylowych i eleganckich okularów przeciwsłonecznych. Marka Furla założona została we Włoszech, a konkretnie w malowniczej Bolonii, przez Aldo Furlanetto w 1927 roku.  Swoją działalność firma zaczynała od wyrobów skórzanych, jednak po latach zabrała się także za branżę okularową. Dziś okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne Furla dostępne są w niemal każdym zakątku świata. Oczywiście nie byłoby tak, gdyby nie doskonała jakość, świetne wzornictwo oraz poczucie stylu odpowiadające współczesnym trendom. Okulary Furla to elegancka kwintesencja kolorów, którą znajdziecie między innymi w salonach Klank Optyk.

Okulary przeciwsłoneczne damskie Furla imponuje na każdym kroku. Pełna paleta rozmiarów, kształtów i kolorów czynią tę markę wspaniałym rozwiązaniem na każdą porę roku. Projektanci odpowiedzialni za tę markę doskonale wiedzą, czym jest łączenie nowoczesności z klasyką. Znajdziemy tutaj nowoczesność, niezwykły styl, a także wyrafinowanie. To mieszanka kunsztu, najwyższej jakości wykonania i użyteczności. Są one nie tylko piękne, ale również odporne na uderzenia, jak również niesprzyjające warunki atmosferyczne.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE FURLA – OPINIE I CENA

Dlaczego okulary przeciwsłoneczne Furla są częstym wyborem wśród klientek salonów Klank Optyk? Nasi goście najczęściej wskazują na świetne wykonanie, ogromną ilość detali budujących całość, a także ponadstandardową lekkość sprawiającą, że okulary tej marki są bardzo wygodne w noszeniu. Okulary przeciwsłoneczne Furla są nie tylko wspaniałym małym dziełem sztuki, ale też niezwykle praktycznym narzędziem chroniącym nasz wzrok. Można rzec, że w takich okolicznościach cena nie gra roli…

Jednak również i ta jest bardzo przystępna. Za okulary marki Furla zapłacimy stosunkowo niewiele. Jednak cena poszczególnych modeli może być różna, dlatego zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z konsultantami salonów Klank Optyk.