Okulary to dodatek, który powinien eksponować urodę oraz osobowość. W nadchodzącym sezonie każdy znajdzie model dla siebie, bo asortyment wzorów, materiałów i rozmiarów jest naprawdę bogaty!

Pastele i eleganckie metale

Jesienne i zimowe trendy 2022/2023 to przede wszystkim oprawki w lekkich, transparentnych, pastelowych odcieniach błękitu, fioletu i różu. Kolory te nadają naszej twarzy świeży i uspokajający efekt. Znajdziemy je między innymi u Diora.

Nowości z metalowych oprawek to uwspółcześniona estetyka retro. W swojej najnowszej kolekcji ma je choćby Ray-Ban oraz modowe marki pokroju Dior, czy Fendi. Przykładem mogą być tu metalowe delikatne oprawki w kolorze różowego złota o kształcie geometrycznym, czy podobnym do kocich oczu.

Subtelne, metalowe druciki oraz pastelowe okulary dodadzą stylizacjom elegancji i podkreślą codzienne outfity.

Wyraziste, prostokątne, oversizowe, ale także małe wąskie

W modnych w tym sezonie oprawkach znajdziemy również geometryczne kwadraty i prostokąty. Królują one w kolekcji Saint Laurent oraz Gucci.

Dzięki wyrazistym, grubym i ciemnym oprawkom w kształcie nawiązującym do kwadratów i prostokątów, nadamy sobie wyjątkowo stylowy wygląd retro.

Niesamowicie efektowne są wciąż oprawki duże – oversizowe. Ponadto, stylowe są także okulary wąskie. Prezentuje je między innymi Prada i Celine.

W sezonie 2022/2023 pojawiają się Intrygujące detale i zdobienia, np. w postaci brokatu. Zauważyć je można m.in. w najnowszej kolekcji Jimmy Choo.

Tak duża różnorodność sprawia, że w aktualnej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsze, aby wybór nowych, modnych okularów wywoływał radość podczas spoglądania na siebie w lustro!

Zapraszamy! Salony optyczne Klank Optyk w Kielcach oraz w innych zakątkach województwa świętokrzyskiego czekają!

Polecamy także: https://kosmalafotografia.pl/sesja-noworodkowa/