Wkroczyliśmy w Nowy Rok i z pewnością większość z nas stanie przed decyzją zakupu nowych okularów. Przygotowałyśmy dla Was najgorętsze trendy oraz kilka drobnych wskazówek.

Klasyka-czyli okulary w kształcie kociego oka

Wykreowane przez Audrey Hepburn w latach 60-tych. Ulubieniec wszechczasów, pasują wszystkim kobietom z klasą, dla których elegancja i szyk to podstawa każdej stylizacji. Idealne dla Pań, które okularami chcą podkreślić swoją kobiecość i charakter.

Zerknij na najnowszą kolekcję Chanel lub na nowe modele luksusowej marki Bvlgari.

Glamour dużego formatu

Ten ponadczasowy kształt w rozmiarze XXL, chyba już nigdy nie wyjdzie z mody. Stały się prawdziwym modowym hitem wielu gwiazd oraz nieodłącznym elementem ubioru.

Wszystko zgodnie z mottem marki GUCCI: „Widzieć i być widzianym”.

Oto zachwycające inspiracje:

Subtelne i dyskretne drucikowe oprawki

Nieustający trend, który góruje w rankingach najbardziej pożądanych okularów. Wybierany przez miłośniczki innowacyjnych rozwiązań, które jednocześnie oczekują zachowania dyskrecji i klasycznego wyglądu. Oprawy, które uważane są za najbardziej biżuteryjne i najchętniej wybierane.

Pamiętaj, że okulary są najbardziej widoczną częścią naszego wizerunku. Dlatego tak ważne jest, żeby nie kierować się tylko najnowszym trendami, ale dopasować je do naszego stylu życia, urody oraz indywidualnych preferencji.